360° Tarsus

Tarsus'umuz Tarih ve Doğa açısından muhteşem bir potansiyele sahiptir. Bu değerlerin ifade edilmesi, lansmanının yapılması çok önem arzetmektedir. İnternetin hızla yaygınlaşması neticesinde, diğer tanıtım araçları olan basılı, yazılı görsel araçlar internetin gerisinden kalmıştır denilse abartı olmaz. Bilginin çabuk yaygınlaşması, kolay ve ulaşılır olması bu açıdan büyük önem arz etmektedir. Ve şu an dünyada görsel anlamda mekan tanıtımlarının en kaliteli şekilde internet üzerinden yapıldığı teknik bu tekniktir.

Virtaul Tour, Panoramic Tour, 360 degree gibi isimlerlede bilinen bu metodu Tarsus'a uyarlarken, sadece Tarsus'umuzun güzelliklerini değil, genel anlamda firmalarımızın işyerlerimizin tanıtımlarınıda görsel anlamda bu çekimle gerçekleştireceğiz.

Kazanlı-Seyhan projesinin hızlandığı bu günlerde böyle bir çalışma turizm açısından da büyük önem arz etmektedir. 360 derece Tarsus sitesi bu anlamda yerli yabancı tur şirketlerininde çokça işine yarayacaktır.

360 derece Tarsus Projesi, Tarsus'un Panoramik olarak fotoğraflanması olarak özetlenebilir. Özel ekipmanlarla çekilen fotoğraflar sayesinde, mekanları 360 derecelik 3 boyutlu panoramik şekilde görüntülenir. Bu görüntü, tabandan tavana, soldan sağa, aşağıdan yukarıya Mouse yardımıyla çevrilip seyredilme teknolojisine sahiptir. Ziyaretçiler sanki ordaymışçasına mekanı gezer ve etkileyici şekilde bilgilenir.

www.360derecetarsus.com

Yükleniyor...