Telefon Rehberi

BAŞKANLIK BİNASI
BAŞKAN / DR.HALUK BOZDOĞAN

SANEM MERCAN / BAŞKANLIK SEKRETER1101
BAŞKAN YARDIMCISI / SEKRETERLİK1262
BAŞKAN YARDIMCISI / ALİ DİNSEVER / SEKRETERLİK1460
BAŞKAN YARDIMCISI / HAKAN YILDIRIM
1233
BAŞKAN YARDIMCISI / ORHAN TEKELİ1477
BAŞKAN YARDIMCISI / OSMAN POLAT1249
BAŞKAN YARDIMCISI / ŞAKİR YILMAZ1423
BAŞKAN YARDIMCISI / YASİN AKDAĞCIK1328
NİHAT ÇAPAR / ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ1205
BURAK ŞİMŞEK-HÜSNİYE ÖZCAN / ÖZEL KALEM1203
EROL OĞUZ / PROTOKOL YÖNETİCİSİ3333
 / BAŞKAN DANIŞMANI1249
BAŞKAN GÜVENLİK 1207
ÇAY OCAĞI ÜST KAT1266
ÇAY OCAĞI ALT KAT1283
MECLİS SALONU1505

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR BOZAN / ZABITA MÜDÜRÜ 1320-1515
ZABITA ŞİKAYETLER 1319
DERYA ÖCAL - DİDEM BOZPINAR / ZABITA KALEMİ 1321
RAMAZAN GÜDÜCÜ / EVRAK TEBLİGAT 1322
KAYHAN KAYA / ZABITA  AMİRİ 1335

İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
SABAHATTİN TEZCAN / İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ1215
GANİMET TEKE / ASİSTAN1214
KAYHAN İMREN / YAPI RUHSAT YÖNETİCİSİ (MİMAR)1150
FATMA FUNDA ÇOBAN / YAPI RUHSAT SORUMLUSU (MİMAR) 1213 
EMİNE EROL / PROJE KAYIT VE KONTROL (MİMAR) 1213 
YELİZ KARABULUT / PROJE KAYIT VE KONTROL (MİMAR)1181
SEVGİ SELİN TEKELİ / PROJE KAYIT VE KONTROL (MİMAR) 1181 
HAYRİ ŞİMŞEK / PROJE KAYIT VE KONTROL (YAZIŞMALAR) 1190 
MAHMUT ALKAN / PROJE KAYIT VE KONTROL (RUHSAT) 1190 
ENİS BUYUR / PROJE KAYIT VE KONTROL (MAKİNE MÜHENDİSİ) 1143 
ERKUT ATICI / PROJE KAYIT VE KONTROL (JEOLOJİ MÜHENDİSİ) 1142
SEMİH DUMAN / ELEKTRİK PROJELERİ KONTROL 1142 
MUTLU NUR KORUKÇU / ELEKTRİK MÜHENDİSİ 1142 
ALİ ŞAHİN AĞAN / ELEKTRİK MÜHENDİSİ 1142
EMİNE ÖZTÜRK / YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ 1143 
ENİS KOCA / İNŞAAT MÜHENDİSİ 1143 
DENİZ OZAN ÖZDEMİR / PROJE KAYIT VE KONTROL (PROJE HESAP) 1246
BURKAY ANIL / PROJE KAYIT VE KONTROL (PROJE ONAY)1147
MEHMET CAN YILMAZ / İÇ MİMAR 1147
ŞEHRİBAN AĞAR / PROJE KAYIT VE KONTROL MEMURU (YAZIŞMALAR) 1149 
DURMUŞ ŞAHİN / PROJE KAYIT VE KONTROL MEMURU (İNŞAAT RUHSATI TALEBİ)1149 
YALÇIN AĞCA / ARŞİV SORUMLUSU 1149 
MUSTAFA NAZİF AYYILDIZ / ARŞİV PERSONELİ 1149 
MUSTAFA UZ / İMAR PAFTA SORUMLUSU 1144 
GÜLAY DEMİRHİSAR / İMAR PAFTA (İMAR ÇAPI DÜZENLEME)1144 
İLKE DAL / İMAR PAFTA (İMAR DURUMU-KURUM YAZIŞMALARI)1144 
ÖZER ÖKSÜZ / İMAR PAFTA (İMAR DURUMU-KURUM YAZIŞMALARI) 1144 
TÜRKAY PİRGÜN / İMAR PAFTA (İMAR DURUMU-KURUM YAZIŞMALARI) 1484 
PINAR ŞENER / İNŞAAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ (İNŞAAT MÜHENDİSİ) 1382 
FİLİZ ERDEK / İNŞAAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ (İNŞAAT MÜHENDİSİ)  1382 
UTKU KARAGÜLMEZ / İNŞAAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ (İNŞAAT MÜHENDİSİ)  1382 
MUSTAFA CEMİL ERDİNÇ / İNŞAAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ (İNŞAAT MÜHENDİSİ)  1382
SELÇUK KOLAY / İNŞAAT VE YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ (İNŞAAT MÜHENDİSİ)  1382 
SONER ENGİN / YAPI KULLANMA İZİN SORUMLUSU (OTURMA İZNİ) 1148 
İLGEN DOĞAN / YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ DÜZENLEME 1148 
SELDA OKUL GÜZELSEVGİ  / YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ DÜZENLEME 1505 
MURAT TUFAN  / YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ DÜZENLEME1505 
AYŞEGÜL AKDEMİR  / YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ DÜZENLEME 1148 
DEMET İMREN / PLAN UYGULAMA YÖNETİCİSİ (HARİTA MÜHENDİSİ) 1486 
FERİHAN ÖZFİDAN / PLAN UYGULAMA SORUMLUSU (HARİTA MÜHENDİSİ) 1487 
TUĞÇE DİYARBEKİRLİ / PLAN UYGULAMA MEMURU (HARİTA MÜHENDİSİ)1485 
TESLİME GENÇ / PLAN UYGULAMA MEMURU (HARİTA TEKNİKERİ)1496 
YASEMİN KELEŞ / PLAN UYGULAMA MEMURU (HARİTA TEKNİKERİ)1218 
SEVİNÇ KABAKÇIOĞLU / PLAN UYGULAMA MEMURU (YAZIŞMALAR)1218 
FEVZİYE KÖKDİL / KUDEB YÖNETİCİSİ 1480 
BETÜL ÇALIŞKAN / KUDEB SANAT TARİHÇİSİ 1241
HÜSEYİN KAYA / KUDEB ARKEOLOG 1241 
OTSUKARCI ÖZGAN / KUDEB ARKEOLOG 1241
PINAR ALKAŞ / KUDEB KALEM MEMURU 1521 
SUAT TUNÇ / NUMARATAJ SORUMLUSU 1454 
MEHMET AKİF KAHRAMAN / NUMARATAJ MEMURU 1121 
DURAN ÖZGÜR / NUMARATAJ MEMURU 1121 
VEYSEL ASLAN / KAÇAK YAPI KONTROL YÖNETİCİSİ1636 
ELİFE ÇOLAK / KAÇAK YAPI KONTROL DENETİM MEMURU (YAZIŞMALAR) 1506 
ÇAĞDAŞ ERBİLEK / KAÇAK YAPI KONTROL DENETİM MEMURU 1506
AKIN TEMİZKAN / KAÇAK YAPI KONTROL DENETİM MEMURU 1506
MERT ÖRDEK / KAÇAK YAPI KONTROL DENETİM MEMURU 1506 
ALİ AK / TAŞINIR KAYIT KONTROL MEMURU (BÜTÇE SORUMLUSU) 1552 
DİLEK ESKİABA / KALEM MEMURU 1330 
KÜBRA ÇATAL / KALEM MEMURU 1330 
YARDIMCI PERSONEL 

KURTULUŞ ERİŞİK

UĞUR MUZOĞLU

SADET AĞAN

EMEL ERDEM 

 
  

HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN YILDIRIM / HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1233
ADEM ÖZASLAN  / AVUKAT 1443
DUYGU ÖZ  / AVUKAT 1445
BURCU GÜL SOYDAN
1185
YUSUF UĞURELLİ
1236
OSMAN BAYDAN - GÖKHAN SARIKAYA - YALÇIN KENDİR - ALPER KÖRÜKLÜ 1447


YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM GÜRSOY / YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ 1165
GÖNÜL TEKİN - NALAN ÖZDEMİR 1166
NİYAZİ YİĞİT 1292
ESMEHAN BAYGÜL - HURİNUR SARI - DİLBER BUDAK - LÜTFİ ERDOĞAN 1264

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ ESİRGEMEZ / İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ 1164
ALİ ÇELİK 1343
OKTAY YILDIRIM - BERAT ÇAPAR - HATİCE YETİŞ
1171
MEHMET BAHADIR - ÖMER TANRIVERDİ - GÖKHAN TOPÇU 1163
HÜLYA DARENDE - CÜNEYT TEK - ŞEBNEM ORHAN 1162
ÖZNUR KALELİ ÖZEL - OĞUZ KAAN DALGIÇ - İREM YÜREĞİR 1256
ÇAY OCAĞI 1257
ZAFER KAYRAK - MUSTAFA AKBURÇ - UYSAL DÖNMEZ - MURAT ÜNAL - AHMET KÖRLÜ - ZEYNEL TURAÇ / YEMEKHANE 1178
ASIM TURGUT - SELAHATTİN MURAT - HASAN AVŞAR - ZEKERİYA YILDIRIM / YEMEKHANE 1178
SERKAN KAYA - EYÜP CEYLAN - HALİL İBRAHİM LOKMANOĞLU - MAHMUT ÇEKCEN/ YEMEKHANE 1178

KREŞ MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM EGİRTMEN / NENE HATUN KREŞ MÜDÜRÜ 1471
MAHİYE GÖZKUN-GÖKÇEN CERİT-SULTAN KARAOĞLU-FATMA KESER-ŞERİFE KILINÇ-HİLAL VİLDAN GÜLLÜ-BAHAR ÖZÇELİK-DURSUN UYAN / NENE HATUN KREŞİ 1434

BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKERİM ÖZKUL / BİLGİ İŞLEM MÜDÜRÜ1308
BURAK ALKAŞ-EBRU YALVAÇ-MERT SEZGİN-ONUR KONUR-UMUT BULUKLU1305

KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 6273181
HARUN DOĞAN / KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ11
CUMALİ AVCUL-İBRAHİM KARAMAN-NEZİHE KIZILASLAN / KALEM12
 TUBA TÜTER-TÜLİN AMAÇER-MURAT TOKAY-KAAN GEN / SOSYAL İŞLER10

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
FÜSUN KALELİ / SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ1490
MUSTAFA BİRKİYE - NAİME TATAROĞLU - SIDIKA ERDOĞAN - BÜLENT AY1172
DİLEK BÜLBÜL - ERSİN EKER - TEBESSÜM KÖKDİL - AHMET KILINÇ1172
SÜNDÜZ ÖZDUR / İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİCİSİ1490
HALİL ATEŞ / SİVİL SAVUNMA AMİRİ1492
OZAN TOKMAK / İSG UZMANI1492
İŞYERİ HEKİMLİĞİ
ELİF İLKAY ATLI - HÜLYA TOKGÖNÜL / İŞYERİ HEKİMİ1204
NİLGÜN KARAKAYA - FADİME CEYLAN - NADİRE KARACAN - HATİCE SAVCI1204
AYŞE AYDIN - RUKİYE İPEK - SÜLEYMAN SAYGI - GÖKHAN ERGÜL1204

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
MAHMUT TANRIVERDİ / FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ1102
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SEKRETERLİK1102
ALİ KAYA1180
ALİ GÜL1116
 FATMA YILDIZ1293
FERİT DURNA - TUĞRUL BERKMEN1294
NAZAN ADAMAK1109
NURAN ALTINKAYA - GÜLAY AYDIN1105
HARUN GÖKSEL1104
CUMALİ DİNÇER1113
BAHADIR BÜLBÜL - ÖZHAN AKTAŞ - EMRE KERİMGİLLER - İRFAN MUTLU1315
EMRE AK1223
PARLA CAN KUYUCUOĞLU1111
ERDOĞAN ERGİN - EMRAH YAZGIOĞLU - İBRAHİM SARIDURMUŞOĞLU1221
TURHAN ACER - SONER AKKUŞ - RECEP AY1117
MESUT GÜREŞ - TAHİR NANELİ - MURAT AŞAR - ÇAY OCAĞI1106
ARDA YAŞOT - DEPO1119
ŞANTİYE1430

MAKİNE İKMAL VE BAKIM ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ
SERDAL DEMİREL / MAKİNE İKM.BAK.ONAR.MÜDÜRÜ 1160
ENİS BUYUR /YÖNETİCİ1160
NECATİ ÇİĞDEM-ALİ CEYLANİ BOLAT-DOĞUKAN KARA / KALEM 1161
ERGÜN BOLAKAR / ATÖLYE AMBAR 1456
ALİ SAPMAZ / ELEKTRİK YÖNETİCİSİ 1222
HALİL BALAT /SİNYALİZASYON DEPO
1222
ALİ BADEM / AKARYAKIT 1120
NUH ÇAKICI / ARAÇ SEVK  AMİRLİĞİ 1250

PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ
EROL ALDOĞAN / PARK BAHÇELER MÜDÜRÜ 1195
GÖKÇEN ÖKSÜZ - SAMET BÖLÜKBAŞI  / KALEM 1196
DURDU MEHMET BENEK - ABDULREZZAK ÇALIŞKAN 1519

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ MUHASEBE YÖNETİCİLİĞİ
MUTTALİP BOBUŞOĞLU / MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ 1300
GÜNAY TOKAT/ KALEM 1253
AYKUT AKGÜL 1251
MEHMET SARI-İSMAİL KUZUCU-MEHMET YEKTE 1252
NURCAN GÜMÜŞ-NESLİHAN KÖKSAL-OĞUZHAN AVŞAR 1210
İPEK BARAN 1174
AVNİ ERTEKİN 1302
DERYA ŞEKER
1295
GELİR YÖNETİCİLİĞİ
GÜNTAÇ YILMAZ / GELİR YÖNETİCİSİ 1402
SONER AYDINOL 1401
GÜRKAN SAĞIR / TAHSİLAT SORUMLUSU 1444
SERPİL HALAVUT - ARZU BALAMAN - CÜNEYT ARAN / KALEM 1404
ESRA YÜKSELOĞLU 1524
BEKİR YILDIRIM
1407
SEDAT YETİŞ-İSMAİL KURT-GÖKHAN KÖKAKIN-YELİZ UZABACI
1406
ÜNSAL ÇELİK-İSMET TÜRKMEN-KEMAL VARAL- FİKRET AYDOS1267

EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN METE ŞAHİN / EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ1553
HAKAN KARAOĞLU / İSTİMLAK YÖNETİCİSİ1548
SEMA KILINÇ / İSTİMLAK MEMURU1547
MEHMET CAN YILDIRIM / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ MEMURU1547
BURAK ALIŞKAN / EMLAK YÖNETİCİSİ1483
SAVAŞ AKDAŞ / EMLAK MEMURU1483
BİLGEN TÖMEN / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ YÖNETİCİSİ1420
HÜSNİYE OKUR / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ MEMURU1122
SAİME BODUR-AYŞE KUYDEŞEN / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ MEMURU1554
MURAT KONCUK-FIRAT AK / KİRA, TAHSİS VE SATIŞ MEMURU1550
İSMAİL AKÇEL - AYŞE ÖZER DALKIRAN / KALEM1071

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
NİHAT ÇAPAR / BASIN YAYIN HALKLA İLŞ.MÜDÜRÜ1467
 / BASIN SORUMLUSU1137
CEREN PEKPAK-SEREN MANTAŞ-SEMRA KURUAĞAÇ / BASIN KALEM1140
MURAT GÖLGE-UFUK AKTAN / BASIN TEKNİK ODA1123
FULYA AKKUŞ / BASIN TEKNİK ODA1476
 / HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU / BEYAZ EV1482
AHMET YIKMAN / HALKLA İLİŞKİLER1225
EDİP BAŞKAN-KADİR SARIKEF-HÜLYA YILMAZ-MERYEM AKGÜL  / ÇAĞRI MERKEZİ9

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
YASİN AKDAĞCIK / MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ 1328
TEYFİK ECDER 1332
SONER KÖKSAL - ERDİNÇ SOYAL - ERTAÇ IŞIK 1112
YAŞAR RÜZGAR - MUSTAFA ŞİMŞEK - SÜLEYMAN KARABACAK - ALİ SANDAL - MEHMET FINDIKLI 1263 - 1112
RAMAZAN ÇAKMAK - KERİM BAŞLI - SONER SARI - MUHAMMET KÜÇÜK - MERT MEHMET KURT 1263 - 1112
SADIK TÜRKMEN - YILMAZ OBUT 1263 - 1112
UĞUR ÖNAL - İBRAHİM ÖZÇAPACI - SELÇUK YÜKSEL 1332

TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
NADİR ERNARİÇİ / TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRÜ
EMİNE KÖRÜKLÜ - MEHMET ÖZER 1622
İLKNUR ÇİMEN ÖZ - MEHMET KIRIT / KALEM 1622



GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ BAGRIK / GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ



BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA DOĞAN / BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRÜ



KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
DERYA AKŞANLI / KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRÜ



DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
M.RAMAZAN GÖZENER / DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRÜ 1279
BERRİN ERSÖZ 1395

VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN ÖZDAMAR / VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRÜ 1525



KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRLÜĞÜ
HİKMET ERDEM / KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ



DESTEK HİZMETLERİ  MÜDÜRLÜĞÜ
ARZU BUSE AYVALIOĞLU / DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ 1453
KURTULUŞ GÜNAY / FİYAT ARAŞTIRMA SORUMLUSU 1239
FATİH KAYA-HİKMET CANATAR-NEVZAT KÖSE-SEVGİ AKYOL
1388


STRATEJİ GELİŞTİRME  MÜDÜRLÜĞÜ
 UĞUR KAAN MISIRLI / STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ1448
HAKAN KUMDERELİ-İREM BAL1229
DİLŞAT ACER1393
HADİYE SAYBAŞILI AKÇA-SAİME TISOĞLU1153

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
SEYHAN BAYIR / TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ 616 11 00

KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ
UFUK AY / KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ
ETEM ÇALIŞKAN OKUMA SALONU 6131828
MEHMET BAL SANAT GALERİSİ 6242622

KENT TARİHİ VE TANITIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ÜNAL KAZAN / KENT TARİHİ VE TANITIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ1466
BARIŞ ERDEM ÖZDEMİR / KALEM MEMURU1465
SİNAN ÇAKAN / TURİZM SORUMLUSU 1465

RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ
DURMUŞ AYDIN / RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRÜ 1324
VEDAT BALAMAN - MUSTAFA SAYGI - BURAK ABBAK - ELA DÜŞMEZKAYA 1386

PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR BOZAN / PLAN VE PROJE MÜDÜRÜ1452
BARIŞ ERSOY
1452
 MEHMET KAMİL CARUS1635

GÜVENLİK
OĞUZHAN KAYA / GÜVENLİK AMİRİ 1127
A KAPISI 1155
B KAPISI 1133
D KAPISI 1208
PERSONEL GİRİŞ KAPISI 1299
ATÖLYE GÜVENLİK 1478

İMAR LİMİTED ŞİRKETİ
İMAR LİMİTED ŞİRKETİ 616 25 40
BETON SANTRALİ 616 28 76

DIŞ BİRİMLER
NİKAH SALONU 624 33 43
BAĞLAR SPOR OKULU 626 00 44
YÜZME HAVUZU 622 25 65
BELEDİYE EKMEK FIRINI 2026
MEHMET ÇELEBİ SPOR KOMPLEKSİ 2014
DİKİŞ ATÖLYESİ 2016
TEMSİLCİLİK 2019
GÜNER BAYKAL TOPLANTI SALONU 2020


MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
MESKİ TARSUS ŞUBESİ (SULAR) 337 08 41
337 08 42
ULAŞIM HİZMETLERİ TARSUS ŞUBESİ 616 02 27
HAYVANAT BAHÇESİ 626 33 34

Yükleniyor...