ERGENEKON MAH. PARKI YAŞAM BOYU SPOR MERKEZİ

Tarsus Belediyesi tarafından Ergenekon Mahallesi’ne yaptırılan Ergenekon Parkı ve Yaşam Boyu Spor Merkezi 16 Aralık 2015 Çarşamba günü hizmete açılıyor.

Proje Hakkında

 

Bölgenin ihtiyacına göre çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsuslulara hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Berdan Nehri, kentsel dönüşüm, taziye evleri, semt pazarı gibi çok sayıda proje çalışmalarının da devam ettiğini kaydeden Başkan Can, her bölgenin öncelikli ihtiyaçlarına göre çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Başkan Can, “Ergenekon Mahallesi’nde yaptığımız Ergenekon Parkı ve Yaşam Boyu Spor Merkezimizin inşaatı bitti. Bu bölgedeki park ve spor merkezi eksikliğini gideriyoruz. Ergenekon Parkı ve Yaşam Boyu Spor Merkezimiz ile göreve geldiğimiz günden bu yana 10’ncu hizmetimizi halkımızın kullanımına sunmuş bulunmaktayız” dedi.

Her bölgenin öncelikli hizmetlerini hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Can, “Yoğun bir çalışma dönemi içindeyiz. Vatandaşlarımızın beklentilerini bölgenin ihtiyacına göre karşılıyoruz.  Bütün çalışmalarımızı ayrım yapmadan hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Can, 16 Aralık 2015 Çarşamba günü saat14.30’da Ergenekon Parkı ve Yaşam Boyu Spor Merkezi’nin açılışına bütün Tarsusluların davetli olduğunu söyledi.

Fotoğraflar

Yükleniyor...