BAŞKAN BOZDOĞAN, MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN BOZDOĞAN, MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile başkan yardımcıları, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek onların talep ve ihtiyaçları dinledi.

Her ay düzenli olarak mahalle muhtarları ile bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarlarının talep ve isteklerini dinledi. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, muhtarlara yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aktarıldı.

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem nedeniyle başlatılan yardım kampanyasında duyarlılık gösteren tüm Tarsus halkına teşekkür eden Başkan Bozdoğan,  “Tarsus halkının paylaşmanın dayanışmanın ne olduğunu gösterirken emin olun Tarsuslu olmanın, Tarsus’ta yaşamanın gururunu yaşadım. Emin olun arkadaşlar hepiniz için şunu söyleyebilirim, Tarsuslu olmak bir ayrıcalıktır” ifadelerini kullandı.

Sosyal demokrat bir belediye olduklarının altını çizen Başkan Bozdoğan, “Biz, yaptığımız her şeyin hesabını halka vermeye hazırız.  Şeffaf bir belediyecilik anlayışı gereği gerek vatandaşlarımız olsun gerekse muhtarlarımız olsun,  istediği zaman belediyemize gelerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alabilirler” dedi.

Konuşmaların ardından söz alan muhtarlar, yapılması gereken hizmetler konusunda Başkan Bozdoğan’a bilgiler verdi.  Başkan Bozdoğan, muhtarların isteklerinin çözüme kavuşturulması konusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ederek,  herkese eşit hizmet sağlayacaklarını söyledi.

 

31.01.2020 16:16:03

Yükleniyor...