TARSUS’TA BELEDİYE BÜNYESİNDE “KENT MOBİLYASI ATÖLYELERİ” KURULACAK
TARSUS’TA BELEDİYE BÜNYESİNDE “KENT MOBİLYASI ATÖLYELERİ” KURULACAK

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, kent mobilyası atölyelerini kuracaklarını belirterek , “Mobilya gibi malzemeleri belediye bünyesinde kurulacak olan atölyelerde üreteceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Çamalan Mahallesi Cem Evi’nde düzenlenene birlik yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Bozdoğan, mahalleli ile tek tek tokalaştı. Çamalan’ın en büyük eksiklerinden birinin sağlık ocağı olduğunu dile getiren Başkan Bozdoğan , “Çamalan, benim için çok farklı bir anlamı olan, gerçekten çok hüzünlendiğim, çok duygusal anları yaşadığım bir yer. Yıllar önce buraya ilk geldiğimde bunu düşlemiştim.  Burada mutlaka bir hastane olsun demiştim.  Öncelikle Çamalan’da ki sağlık ocağını, sağlık istasyonu olarak ta yapacağız” dedi.

Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya gelerek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Bozdoğan , “Biz mobilya gibi malzemeleri belediye bünyesinde kurulacak olan atölyelerde üreteceğiz.  Bu proje üzerine çalışmalarımız sürüyor. Tarsus’un Kent Mobilyasını Çamalan’da kuracağız “ şeklinde konuştu.

26.08.2019 13:13:43

Yükleniyor...