TARSUS’TA ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ
TARSUS’TA ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ
Tarsus Belediyesi, şehrin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve köy ile mahallerine daha yaşanılır hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehrin ulaşım ve güvenliğini etkileyen birçok mahallede asfalt, yol yapım ve bakım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ve beraberindeki başkan yardımcıları daha önce ilçeye bağlı tüm köy ve mahalleleri gezerek sorunları yerinde tespit etti. Mahalle muhtarların talepleri doğrultusunda çalışmalara başlayan ekipler, onlarca mahallenin yolunu soğuk asfalt ile kapladı.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; “Göreve geldiğimiz ilk 100 günde tüm köylerimizi ve mahallerimizi ziyaret ederek. Sorunları yerinde tespit ettik. Halkımızın ve muhtarlarımızın en çok şikâyetçi oldukları konu yollar. İhtiyaçlar doğrultusunda ekiplerimiz, şehrin dört bir tarafından çalışmalarını devam ettiriyor. Şehrimizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek adına çalışmalarımız sürecektir.” ifadelerini kullandı.

23.08.2019 15:15:48

Yükleniyor...