ö Tarsus Belediyesi - Haberler
BAŞKAN BOZDOĞAN PERSONELLE BAYRAMLAŞTI
BAŞKAN BOZDOĞAN PERSONELLE BAYRAMLAŞTI
 Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı. Çalışanlara seslenen Başkan Bozdoğan , “Bir betona ya da gereksiz şeye bir yatırım yapmaktansa insana yatırım yapmak en güzelidir. Evine ekmek götüren, emek veren herkesin arkasındayım ve yanınızdayım” dedi.

Başkan Bozdoğan, bayram tatili öncesinde son mesai gününde önce Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ile bayramlaşan Başkan Bozdoğan, burada duygusal bir konuşma yaparak, “Bir belediye başkanı ya da yönetimi hiçbir şey yapmasın ama kent tertemiz olsun emin olun oradaki belediye çok iyi çalışıyor derler. O yüzden bizim sizleri farklı bir statüde görmemiz gerekiyor. Bu statü elbette ki sizlerin maaşlarının iyileştirilmesi, sosyal haklarınızın fazlasıyla verilmesiyle olur. Ben şundan eminim bir betona ya da gereksiz şeye bir yatırım yapmaktansa insana yatırım yapmak en güzelidir. Hepinizin arkasındayım, hepinizin yanındayım” dedi.

Başkan Bozdoğan ardından, meclis salonunda diğer belediye personelleri ile bir araya geldi. Belediye çalışanlarının bayramını kutlayan Bozdoğan, “Arkadaşlar bugün göreve başladığımdan beri tam dört ay oldu. Allah razı olsun hepinizden, gerçekten çok güzel şeyler yapılıyor. Elbette her şey daha dört dörtlük, mükemmel değil çünkü önümüzde bir Tarsus olayı var ve hepimizin de ortak sevdası bu, Tarsus’un çok ileriye gitmesi, her şeyin çok düzenli olması, mükemmel olması ve bu kentin ne olursa olsun rantı elinde tutanlardan temizlenmesi ve bu kente dedikodu üretip insanları gereksiz yere zor duruma düşüren insanların tek tek temizlenmesi benim en büyük dileğim bu. Emin olun bu beş yıllık süre içerisinde size şu konuda söz veriyorum. Tertemiz bir kent olacak. Herkese eşit hizmet giden bir kent olacak. İnsanların yaşantısının daha kolaylaştığı bir kent olacak ama hiçbir zaman o rantın peşinde koşan insanlar hiçbir yere gelemeyecekler. Tekrar bayramınız kutlu olsun. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Başkan Bozdoğan ile Belediye Başkan Yardımcıları, personellerle tek tek bayramlaştı.

 

 

 

Video link; 
https://wetransfer.com/downloads/eed33d092a39a6a1ca9bd0b0eafb1bcf20190809095836/b49e513cd9bdb4e21055a4e882f1803c20190809095836/8895e6

09.08.2019 17:17:39

Yükleniyor...