TARSUS BELEDİYESİ’NDEN STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYI
TARSUS BELEDİYESİ’NDEN STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYI
Tarsus Belediyesi tarafından 2020-2024 Stratejik plan hazırlık çalıştayı düzenlendi. Toplantıda belediyenin yapacağı yatırımlar üzerine analizler yapıldı.

Stratejik Plan Koordinatörü Ender Horata moderatörlüğünde Meclis binasında düzenlenen toplantıda, Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile Başkan Yardımcıları, Kamu Kurum ve Kuruluşlar ile ilçemizde faaliyet gösteren Oda temsilcileri katıldı. Tarsus Belediyesi’nin 5 yıllık dönem içerisinde yapmak üzere planlayacağı faaliyet,  proje ve yatırımlar belirlenmek üzere analizi yapıldı. Bu analizler sonucunda belediyenin geleceğe bakışını belirleyecek misyon ve vizyon değerlendirmesi yapılacak.

Stratejik amaç ve hedeflerinin belirleneceği 4 aşamalı çalıştayın üçüncü toplantısında ise Kırsal Kalkınma, Kent Güvenliği, Eğitim Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Kültür ve Turizm, Kentsel Gelişim konuları üzerinde Tarsus Belediyesi’nin en önemli çalışmaları hakkında fikir tartışılması yapıldı. Bu bağlamda yılık performans programlarıyla beraber 2020’den itibaren yapılacak proje ve yatırımlar hayata geçirilecek.

22.07.2019 16:16:17

Yükleniyor...