BAŞKAN BOZDOĞAN, TÜM ÇOCUKLARI ŞENLİĞE DAVET ETTİ
BAŞKAN BOZDOĞAN, TÜM ÇOCUKLARI ŞENLİĞE DAVET ETTİ
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Tarsus Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Çocuk Şenliği’nin 4’üncüsü Pazar günü yapılacak. Tüm çocukları şenliğe davet eden Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, geleceğimizin teminatı olan çocuklara gönüllerince eğlenecekleri bir program hazırladıklarını söyledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Çocuk Şenliği bu yıl 4’üncüsü yapılacak. Şölen havasından yapılacak olan şenlikte çocuklar için masal kahramanları, oyun grupları, midilli atlarıyla gezinti, survivor yarışmaları, engelsiz şarkılar, karaoke şarkı yarışmaları, yüz boyama, geleneksel çocuk oyunları, mini konser, zekâ oyunları atölyeleri, ritim show, canlı heykeller, pandomim gösterileri, dans gösterileri ve çocukların gün boyu güzel bir gün geçirebilmeleri için eğlenceli yarışmalar yer alacak. Bunun yanı sıra etkinlikte sivil toplum kuruluşları, Hanımeli Pazarı, Siptilli Çarşısı ve Kırkkaşık Bedesteni esnafları da stant açacak. 
Bütün çocukları şenliğe davet eden Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan “Çocuklar bizim bugünümüz, yarınımız ve geleceğimizdir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gönüllerince eğleneceği bir program hazırladık.  Ülkemiz ve kentimizde saygı, sevgi, barış, hoşgörü ve kardeşlik tohumlarının yeşermesini dilerken, bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tekrar en içten duygularımla kutluyor,  bu özel günü bizlere armağan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha minnetle, şükranla anıyorum” dedi.
Katılımın yüksek olması beklenen Çocuk Şenliği, 28 Nisan Pazar günü  İsmetpaşa Mahallesi Hasan Ali Yücel Ortaokul yanında saat 10’da başlayacak.
25.04.2019 11:11:12

Yükleniyor...