BAŞKAN CAN, AMATÖR SPOR CAMİASIYLA BİRARAYA GELDİ
Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, amatör spor kulüplerinin yönetici, teknik ekip ve oyuncularıyla Faruk Sodan Stadında bir araya geldi.
 Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Şevket Can, ülkemizin sporda çok daha başarılı olması için amatör sporun daha da fazla desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Can, ‘’Belediye olarak gençlerimizi spora teşvik etmek için bir çok hizmetimizi hayata geçirdik. Sporu ve sporcuyu önemsiyoruz. Bu anlamda Tarsus Belediyesi olarak şehrin altyapısına verdiğimiz önem kadar insan alt yapısına da önem veriyoruz. Belediye Spor kulübü olarak yaz döneminde yaz okulu açarak ve diğer etkinliklerimizle de şehrimizdeki çocuklarımıza spor yapma imkanı sağlıyoruz. Tarsus’u her spor dalında bireysel ve takım halinde daha başarılı bir şehir haline getirmek için sporculara ve kulüplerimize desteğimizi hiçbir zaman esirgemedik, esirgemeyeceğiz. Sporun her dalında ilçemizin başarısını arttırmak için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız’’ dedi.

Tarsus’taki amatör spor kulüplerinin ihtiyaçları neyse ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirten Belediye Başkanı Şevket Can,  “Amatör spor kulüplerinin sıkıntıların farkındayım. Elimden geldiğince sizlerin yanında olmaya ve sıkıntılarınızı gidermeye çalışıyoruz. Bundan böylede aynı şekilde çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Amatör spor kulüplerinin kullanıma sundukları çim sahaların bakımı için çalışmalar yapacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Şevket Can, daha sonra amatör spor kulüpleri yöneticileri ve sporcularının sorunlarını dinleyerek çözüm aradı.

24.04.2018 13:13:26

Yükleniyor...