BAŞKAN CAN, TEŞKİLAT BAŞKANLARIYLA GENEL MERKEZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
BAŞKAN CAN, TEŞKİLAT BAŞKANLARIYLA GENEL MERKEZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
 Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus ilçe teşkilatları ile birlikte 12. Olağan Kurultayı yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ve Divan üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Can’la birlikte Tarsus Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur, Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Emre Bircan, Hizmet iş Sendika Başkanı Hüseyin Gün, MHP Tarsus Kadın Kolları Başkanı Fadime Şen, TÜRKAV Başkanı Abdullah Seki ve ilçe yönetici Nurgül Kocamaz bulunduğu ziyarette Mersin Milletvekili Baki Şimşek de eşlik etti.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, “Milliyetçi Hareket Partimizin 12’nci Olağan Kurultayı sonuçlandı. Bilge Liderimiz sayın Devlet Bahçeli tek aday olarak girdiği olağan kurultaydan bir kez daha Genel Başkan olarak seçildi. Genel Başkanımızın ülke gidişatında oynadığı rolü hepimiz biliyoruz. Gerek hain darbe sürecindeki rolü, gerekse sonraki dönemdeki ince dokunuşlarıyla ülkemizin birlik beraberliği konusunda ne derece önemli bir siyasi karakter olduğuna herkes şahit oldu. Ülkücü hareket bu ülkenin sigortasıdır. Bundan böylede böyle olmaya devam edecektir. İlçe teşkilatlarımızla genel merkezimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduk. 12’nci Genel Kurul ülkemize, camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tarsus’un kendileri için ayrı bir önemi  olduğunu belirtip, Tarsuslulara selamlarını iletti.

29.03.2018 15:15:11

Yükleniyor...