BAŞKAN CAN, ÜÇ AYLARI VE REGAİB KANDİLİNİ KUTLADI
BAŞKAN CAN, ÜÇ AYLARI VE REGAİB KANDİLİNİ KUTLADI
 Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, ilahi rahmetin arttığı, huzur ve sükunetin kalplere zuhur ettiği ve rahmet dalgalarının coştuğu üç ayların başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

19 Mart 2018 Pazartesi günü başlayacak olan üç ayların ülkemize ve bütün dünyaya hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Can, İslam aleminin üç aylarını ve Regaib Kandilini kutladı.

Başkan Can, “19 Mart Pazartesi günü 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan üç aylara erişmenin mutluluğunu yaşayacağız. Bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin en üst noktaya ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı önemli ve özel zamanlardır. Ülkemizin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde idrak edeceğimiz üç aylar ve mübarek Regaib Kandilinin, başta ülkemiz olmak üzere bütün İslam alemine ve insanlığa; barış, huzur ve kardeşlikler getirmesini diliyorum. 

Bu vesile ile Afrin Zeytin dalı harekatında vatan için, bayrak için, ezan için canı pahasına mücadele eden polis ve askerimize Allah’ım güç  versin, Allah onları muzaffer eylesin. Bütün hemşehrilerimin Üç aylarını ve Regaib Kandili’ni kutluyor, en samimi duygularımla selam ve saygılar sunuyorum” ifadesini kullandı.

16.03.2018 15:15:32

Yükleniyor...