TARSUS BELEDİYESİ MARANGOZ ATÖLYESİ İMALATTA SINIR TANIMIYOR
TARSUS BELEDİYESİ MARANGOZ ATÖLYESİ İMALATTA SINIR TANIMIYOR
 Tarsus Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesindeki Marangoz Atölyesi 4 personeli ile büyük işlere imza atıyor.

Belediye hizmetlerinde dışa bağımlılığı ortadan kaldırabilmek için kurulan Marangoz Atölyesinde eskiyen ve kullanılamaz hale gelen malzemelerin, dışarda yapılan tamir ve tadilatının dışında Banklar, kamelyalar, kanepeler, piknik masaları, köpek evleri, kedi evleri, çalışma masaları, evrak dolapları ihtiyaçlar doğrultusunda yapılıyor.

Şehir genelindeki yeşil alanların ve dış mahallelerin bütün bank ihtiyaçlarını karşılayan marangoz atölyesi, Belediye çalışanlarının da ihtiyaçlarını büyük ölçüde yapıyor. Ofiste çalışan memurların çalışma masaları ve evrak dolaplarını yaparak belediye bütçesine büyük katkı sağlıyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus’ta her gün farklılık oluşturduklarını belirtti.

Başkan Can, ‘’Kent merkezinde ve kırsal mahallelerde ihtiyaçlar doğrultusunda hareket ediyoruz. Bütün yaptığımız yeniliklerde her zaman Tarsus’un güzelliğine yakışır bir şekilde ilerleyerek iyi ve faydalı işler yapmaya çalıştık. Belediye tesisleri içerisindeki Marangoz Atölyemizdeki çalışanlarımız kendi araçlarımız ve gereçlerimizle banklar, kanepeler, kamelyalar, piknik masaları, köpek ve kedi evleri, çalışma masaları, evrak dolapları yaparak bu şekilde dışardan gelen istekleri ve kendi isteklerimizi büyük ölçüde karşılıyoruz’’ ifadesini kullandı.

Okullar, hastaneler cezaevinden dahi sipariş aldıklarını söyleyen Başkan Can, "Belediye Marangoz Atölyesinde kendimiz imal ediyoruz. Bütün malzemeleri kendimiz çıkarıyoruz’’ dedi.


26.09.2017 13:13:19

Yükleniyor...