BAŞKAN CAN, “ZABITA BELEDİYEMİZİN GÜLEN YÜZÜDÜR”
BAŞKAN CAN, “ZABITA BELEDİYEMİZİN GÜLEN YÜZÜDÜR”
 Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Zabıta belediyenin gülen yüzü olduğunu söyledi

Zabıta teşkilatının 191'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle zabıta personelleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şevket Can, bütün zabıta memurlarını kutlayarak, başarılarını diledi.

Başkan Can,  “Bugün sizlerle beraber Zabıta Haftası vesilesiyle bir araya geldik. Zabıta Belediyemizin gülen yüzüdür. Zabıta vatandaşımızla esnafımızla direk temasta olan belediyemizin birimidir” dedi.

Vatandaşın huzuru için çalıştıklarını kaydeden başkan Can, “3 yılı aşkın bir süredir sizlerle birlikte şehrimizde hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu birinci kuralımızdır. Vatandaşlarımızı mutlu edebilmek için var gücümüzle hep beraber var gücümüzle çalışıyoruz. Biz bir ekibiz. Biz sizlere beraber Zabıtamızla diğer çalışan personellerimizle bir ekip çalışması sergiliyoruz.

Başarının sırrı ekip çalışmasıyla olur. Başarının sırrı Belediyede çalışan bütün insanların aynı duyguyu hissetmesiyle yakalanır. Bizler de bu güne kadar sizlerle birlikte bu duygu ve düşüncelerle hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz. Bu vesile ile tekrar Zabıta Haftanız kutlu olsun. Cenab-ı Allah güzel günlerde güzel haftalarda eşinizle çocuklarınızla varsa torunlarınızla nice mutlu ve huzurlu güzel günler diliyorum. Hepinize bu güne kadar yaptığınız çalışmalardan dolayı ve de yapacağınız çalışmalardan dolayı şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

12.09.2017 11:11:28

Yükleniyor...