PARKLARIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞTİ
PARKLARIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞTİ
Tarsus Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Bahar mevsiminin gelmesiyle parklara yaptıkları bakım ve onarımın ardından parklar daha da güzelleşmeye başladı.

Tarsus Belediyesi, 19 Mahallede 34 parkın içerisinde bulunan oyun ve spor aletlerinin bakım ve yenileme çalışmasını yapmasından sonra parklara ayrı bir renk kattı.

Şehir içerisindeki parklara güzel bir görünüm sağladıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, eskiyen ve kırılan oyun gurubu ve spor aletlerini yenileyerek yada bakımını yaparak parkları 7’den 70’e her kesimin kullanabileceği bir mekan haline getirdiklerini söyledi.

Başkan Can, ‘’Hem vatandaşlarımızın rahat bir şekilde spor yapmalarını sağlamak ve spora teşvik etmek için hem de gençlerimizi ve çocuklarımızı spor yaparak ve oyun oynayarak kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için zamanlarını geçirebileceği hoş ve nezih  mekanlar oluşturduk. Her gün biraz daha şehrimizi güzelleştiriyoruz” ifadesini kullandı.

Belediye olarak parklarda devamlı çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Can, parkların temiz kullanılması için herkesin üzerine düşen görevi yapmasını istedi. 

18.04.2017 12:12:57

Yükleniyor...